10 marca 2019
Seth Donner (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

10 rzeczy, które powinny wydarzyć się na PPV Fastlane 2019!

Shane przechodzi heel turn

Ten Tag Team musi się rozpaść. Mało kto wierzy, że The Miz i Shane McMahon mogą wejść na Wrestlemanię jako drużyna. Wszyscy zakładamy, że dojdzie pomiędzy nimi do rozłamu, gdzie to The Miz przejdzie heel turn. Jednak czemu akurat on? Przez ostatnie lata Miz pokazywał się świetnie jako zła postać i wreszcie nastał czas, gdzie jest całkiem znośny jako face. Za to z drugiej strony mamy syna szefa, który 20 lat temu grał heela tak dobrze, że dziwnym jest jego obecna postać w WWE TV. Był on czołowym heelem w swoich czasach i dlaczego nie wykorzystać go teraz?

Miz jest świetny, nie da się temu zaprzeczyć. Jednak jest on tylko na tyle świetnym, aby być w czołówce mid cardu. Jego obecne umiejętności odstają od topowych gwiazd, jednak swoją postacią nadrabia absolutnie wszystko. Problem polega jednak na tym, że jeśli przejdzie on heel turn, to będziemy widzieć to samo, co widzieliśmy w przypadku wszystkich ostatnich walk Shana na Wrestlemanii. W feudzie z Undertakerem był tym facem, w walce z AJ Stylesem tak samo, rok temu przeciwko Owensowi i Zaynowi również. Więc czemu wreszcie tego nie zmienić i dać im odwrotne role? Miz jako face może zawieść, jednak nie przekonamy się, póki nie damy mu szansy. Jednak Shane jako heel na 100% by nie zawiódł.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".