10 marca 2019
Seth Donner (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

10 rzeczy, które powinny wydarzyć się na PPV Fastlane 2019!

The Shield niszczy swoich przeciwników

I nie, nie chodzi tutaj o dominację The Shield jak zawsze, tylko bardziej o to, z kim tak naprawdę walczą. A walczą z McIntyrem, Lashley’em i Corbinem. I pytanie brzmi, dlaczego ta trójka nadal ze sobą współpracuje po tym, jak Corbin stracił posadę generalnego menadżera? Nie powinni oni dbać o niego, w szczególności patrząc na obecne postacie pozostałej dwójki. Dlaczego Mcintyre i Lashley nie są tag teamem? Po co im ten Corbin? Pytań jest więcej niż odpowiedzi, a cała ta trójka mogłaby spokojnie być w obrazku main eventu tygodniówek, tak, nawet baron Corbin.

Problem jednak polega na tym, że tych topowych gwiazd mamy po prostu przesyt. Lashley, jak i McIntyre mogliby spokojnie obecnie być mistrzami Universal i nie byłoby większego problemu. Niestety od miesięcy walczą z tymi samymi osobami, czyli StrowmanemAnglem i Balorem. Mają ten sam problem, jak większość rosteru, na których nie ma pomysłu. Od czegoś jednak trzeba zacząć i tym czymś może być porażka z The Shield na Fastlane. Porażka może rozdzielić tę trójkę, co da nowe możliwości w ich solowych karierach. Ciężko raczej zakładać, że nowo sklejone The Shield może przegrać swój pojedynek… choć kto wie.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".