10 marca 2019
Seth Donner (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

10 rzeczy, które powinny wydarzyć się na PPV Fastlane 2019!

Dean Ambrose zdradza The Shield

Powiedzieliśmy trochę o przeciwnikach tarczy, jednak co z samą tarczą? Zaskoczeniem było, że zdecydowali się na kolejny reunion na Raw, a nie na samym Fastlane, gdzie wcześniej można było się spodziewać walki handicapowej pomiędzy Romkiem i Rollinsem z pozostałą trójką. Dołączenie Deana do tarczy byłoby długo wyczekiwaną sprawą, którą oni załatwili w ciągu trzech godzin. Odejście Ambrose’a z WWE jest zagadką, ponieważ ciężko powiedzieć czy odchodzi na prawdę, czy zostaje w federacji i jest to storyline. Na dany moment wygląda to, jak prawdziwe odejście, ponieważ zawodnicy, pracownicy i samo WWE mówią, że jest to ostatni reunion The Shield.

Jednak dlaczego miałby zdradzić ponownie swoich braci? Wszystko dlatego, aby nadać Rollinsowi i Reignsowi trochę innemu momentum. Obecnie Rollins idzie po Universal Championship na WrestleManii i lepiej byłoby, gdyby wygrał tytuł bez swoich braci u boku, ponieważ postawi go to w kompletnie innym świetle. Reigns na dany moment nie posiada konkretnej walki na największą ze scen, jednak tak samo jego powrót będzie wyglądał lepiej, jeśli będzie sam, a nie w drużynie The ShieldAmbrose jeśli odejdzie, to nie będzie to miało dla niego znaczenie. więc w tym przypadku wszystko opiera się na tym, jak WWE chce poprowadzić Setha i Romana.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".