10 marca 2019
Seth Donner (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

10 rzeczy, które powinny wydarzyć się na PPV Fastlane 2019!

Sasha i Bayley tracą tytuły Tag Team

Dobrze, zacznijmy od tego, że Sasha i Bayley wygrały tytuły podczas Elimination Chamber, aby w historii później to wszystko wyglądało ładniej. Nie mogli zrzucić na nikogo innego, ponieważ nikt inny nie był tego godny, niestety taka jest prawda. IconicsRiott SquadTamina i Jax? Tylko Bayley i Sasha były w stanie pociągnąć na sobie miano „pierwszych w historii”. Teraz biegają po NXT, zapowiadając obronę tytułów na terenie całego WWE. Jednak problem polega na tym, że nie są one Tag Teamem, tylko dwójką niesamowicie utalentowanych solowych gwiazd.

Sasha i Bayley mają więcej osiągnięć niż większa część kobiecego rosteru razem wzięta. Dlatego też należy przywrócić ich dawną pozycję jako czołowe kobiety dywizji. Po WrestleManii 35 sytuacja wokół Becky Lynch, Charlotte Flair i Rondy Rousey ucichnie, więc i nowe kobiety mogą wreszcie zabłysnąć. Tak więc podczas Fastlane Nia Jax i Tamina zdobędą tytuły i pójdą na WrestleManii w walce z jakąś mniej popularną na dany moment drużyną. Można też obstawiać, że sama walka wyląduje w kickoffie największej ze scen. A więc co z Sashą i Bayley? Od dawna czekamy na ich solowy pojedynek i zbliżająca się WrestleMania jest najlepsza do tego okazją.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".