10 marca 2019
Seth Donner (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

10 rzeczy, które powinny wydarzyć się na PPV Fastlane 2019!

The Revival bronią tytuły Tag Team

Przykro jest patrzeć na to, co dzieje się z The Revival, którzy byli jednym z największych tag teamów NXT. Jedni powiedzą, że to przecież tylko NXT. Jednak w głównym rosterze WWE nie widzieliśmy od lat tak dobrych walk tag teamowych, jak te, które miały miejsce na żółtej tygodniówce. I jest to zasługą między innymi właśnie Revival. Dostali swoją prawdziwą szansę dopiero wtedy, kiedy zagrozili odejściem do All Elite Wrestling, jednak nadal do ich byłej sławy daleko. Triple Threat na Fastlane powinien być walką przejściową do tej na Wrestlemanii, gdzie Revival prawdopodobnie będzie bronić przeciwko Ricochetowi i Blackowi. Bobby Roode i Chad Gable zostali dodani tylko dlatego, że są poprzednimi mistrzami, choć przecież żadne rewanże obecnie w WWE nie obowiązują.

The Revival są Tag Teamem doskonałym, którzy łatwo dostosowują się do przeciwników i ich stylu walki. Mogliby być czynnikiem, który przywróci jakikolwiek poziom dywizji Tag Team na Raw. Choć nie powinno nikogo zaskoczyć, jeśli nowi przybysze z NXT zdobędą tytuły, aby na WrestleManii bronić ich właśnie przeciwko Revival. Miejmy jednak nadzieję, że WWE nie zdecyduje się zrobić gorącego ziemniaka. Dodatkowo wiemy, że Revival chcą wprowadzić ponownie stary wygląd tytułów mistrzowskich, więc powinni je utrzymać przynajmniej do WrestleManii, gdzie jak było w przypadku WrestleManii 32 i tytułu kobiet moglibyśmy się doczekać kompletnego rebrandingu tytułów tag team RAW.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".