10 marca 2019
Seth Donner (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

10 rzeczy, które powinny wydarzyć się na PPV Fastlane 2019!

Pojawienie się Rondy Rousey

To jest ostatni przystanek przed WrestleManią, więc Rondy nie powinno zabraknąć. Szczególnie, że właśnie podczas Fastlane dowiemy się, czy jej walka na Wrestlemanii to singles match, czy triple threat. Dodatkowo cała historia tego pojedynku pokazuje, że zwykłe rozwiązanie pomiędzy Charlotte a Becky w niedzielny wieczór zepsułoby to wszystko. Powinniśmy tutaj dostać to coś, co sprawi, że będziemy czekać na Wrestlemanię i walkę o Raw womens championship jeszcze bardziej. Tym czymś musi być ingerencja Ronda w sam niedzielny pojedynek. Na papierze wygląda to głupio, ale Ronda zapewne pomoże Becky wygrać pojedynek, co będzie oznaczało, że ta zostanie dodana do walki na Wrestlemanii. Spytacie dlaczego? A no dlatego, że jeśli nie możemy pozbyć się Charlotte, to choć niech już będzie w tym pojedynku ta nieszczęsna Lynch. Bo przecież samej Rondzie właśnie o to chodzi.

Po tym, jak Becky zebrała największy łomot w swojej karierze na Raw od Rondy, a następnie od Charlotte na Smackdown ciężko wierzyć w to, że wygra w pojedynkę na Fastlane. Gdyby tak się stało, byłoby to po prostu przesadą w najczystszej postaci. Tak więc Ronda pomaga wygrać Becky, a następnie ponownie kompletnie ją niszczy już po samym pojedynku. I właśnie w taki sposób rozpoczynamy drogę do największego starcia w historii kobiecej dywizji. A dodatkowo całość może zostać okraszona najwyższych wyróżnieniem, czyli Main Eventem samej Wrestlemanii.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".