10 marca 2019
Seth Donner (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

10 rzeczy, które powinny wydarzyć się na PPV Fastlane 2019!

Powrót Samiego Zayna

Jakiś czas temu mówiło się, że Kevin Owens i Sami Zayn powrócą w tym samym czasie. Dodatkowo Sami doznał pierwszy kontuzji, więc teoretycznie patrząc na ich operacje, to nadal on powinien był wrócić szybciej. Owens powrócił i natychmiastowo wleciał w obrazek tytułu WWE. Dla wielu niestety to minus patrząc na to, że Fastlane miało należeć do Kofiego Kingstona, jednak z dłuższej perspektywy to Kevin jest lepszym rozwiązaniem. I dodatkowo wycofanie Kofiego z Fastlane daje jakieś tam większe możliwości na samą Wrestlemanię!

Jednak przejdźmy do Samiego, który tak samo, jak Owens powinien wskoczyć do main eventu SmackDown. Tak więc co miałby zrobić na Fastlane? Oczywiście pomóc Owensowi. W narożniku obecnego mistrza WWE Daniela Bryana stanie Rowan, więc dla równowagi możemy dostać Samiego w narożniku Owensa. Czy oznaczałoby to wygraną Kevina? Chyba nie koniecznie, jednak takie rozwiązanie daje pewną możliwość na Wrestlemanię 35. I chodzi mi tutaj o fatal 4-way o wwe championship pomiędzy Samim Zaynem, Kevinem Owensem, Kofim Kingstonem i Danielem Bryanem. Jednak jakby do tego doszło, skoro Sami miałby pomóc Owensowi? A więc idziemy dalej do…

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".