Gigantyczny pojedynek ze stypulacją oficjalnie potwierdzony na WrestleManię 35!
12 marca 2019
Seth Donner (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

Gigantyczny pojedynek ze stypulacją oficjalnie potwierdzony na WrestleManię 35!

Jesteśmy już tylko kilka tygodni od WrestleManii 35, więc i karta samej gali zaczyna się bardziej ujawniać. Znamy już kilka pojedynków jak ten o Raw Women`s Championship pomiędzy Rondą Rausey, Becky Lynch i Charlotte Flair, jak i walkę o Universal Championship pomiędzy Sethem Rollinsem i Brockiem Lesnarem. Podczas ostatniego epizodu Monday Night Raw poznalismy kolejny pojedynek, na który czekało zapewne wiele osób.

Dwa tygodnie temu podczas imprezy urodzinowej Rica Flaira do federacji powrócił były mistrz świata wagi ciężkiej i WWE Batista. Zaatakował on 70-letniego Rica tylko po to, aby wreszcie zwrócić na siebie uwagę COO WWE Triple H`a. Cała ta sytuacja zaczęła się kilka miesięcy temu, kiedy podczas SmackDown 1000 byliśmy świadkami powrotu Evolution. Podczas tamtej nocy Batista wypomniał, że Triple H pomimo swoich gigantycznych osiągnięć nigdy go nie pokonał. Już wtedy było pewne, że na WrestleManii dojdzie do długo oczekiwanego pojedynku.

Wszystko się zmieniło podczas Crown Jewel, gdzie Triple H w tag teamie z Shawnem Michaelsem zawalczyli przeciwko Kane`owi i Undertakerowi. Podczas tej walki Triple H doznał poważnej kontuzji i wyglądało na to, że walka na WrestleManii zostanie odwołana. WWE nawet zaczęło poszukiwania innego przeciwnika dla Batisty. Jednak Triple H to terminator i wbrew założeniom lekarzy zdołał wyleczyć się kilka miesięcy przed czasem, co spowodowało wznowienie planów dotyczących jego walki z Batistą.

Podczas ostatniego odcinka Raw wszystko zostało potwierdzone. Po krótkiej wymianie zdań pomiędzy tą dwójka Triple H zaakceptował wyzwanie Batisty i potwierdził, że spotkają się ona na największej ze scen. Jednak to nie był koniec. Batista, jak i sam COO WWE wspomnieli o tym, że zakończą wzajemnie swoje kariery. Po chwili Triple H dodał, że walka ta odbędzie się na zasadach No Holds Barred! Jest to niezwykle brutalna stypulacja, ponieważ można otwarcie powiedzieć, że w niej nie obowiązują żadne zasady. A z przeszłości wiemy, że Batista i Triple H potrafią być niesamowicie brutalni. Dodatkowo Triple H ma doświadczenie w tego typu pojedynku, ponieważ podczas WrestleManii 29 zmierzył się on z Brockiem Lesnarem właśnie na tych zasadach.

Podczas proma Batista potwierdził, że ten pojedynek będzie jego ostatnim w WWE. Tak więc wygląda na to, że Kurt Angle nie będzie jedyną osobą, która zakończy karierę na WrestleManii. Patrząc na obecna sytuację, możemy się spodziewać, że dwójka ta już nie skrzyżuje wzroku do samej największej ze scen. Teraz tylko czekać na WrestleManię i na pojedynek No Holds Barred.

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".