Kurt Angle zapowiedział koniec kariery na WrestleManii 35!
12 marca 2019
Seth Donner (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

Kurt Angle zapowiedział koniec kariery na WrestleManii 35!

Przez ostatnie dwie dekady świat wrestlingu mógł podziwiać jednego z najbardziej utalentowanych zawodników tego biznesu. Począwszy od kariery zapaśnika, aż do kariery profesjonalnego wrestlera. Kurt Angle na zawsze odbije się w naszej pamięci, jako jedne z najlepszych w tym biznesie!

Podczas ostatniego odcinka Monday Night Raw Kurt Angle stanął przed własną publicznością, aby ogłosić stan swojej kariery. Plotki krążyły po internecie, że nadszedł ten czas, kiedy to Angle odłoży zapaśnicze buty na dobre. Podczas czerwonej tygodniówki wszystko stało się faktem, ponieważ Kurt Angle ogłosił oficjalnie zakończenie kariery. Dodał, że czeka go jeszcze dwa pojedynki, jeden właśnie podczas Raw i drugi ostatni w karierze na największej ze scen. Na wyzwanie odpowiedział Apollo Crews, który jednak szybko został przez Hall of Famera pokonany po Angle Slam.

Tak więc na dany moment nie wiemy, z kim zawalczy złoty medalista olimpijski na WrestleManii 35. Wiemy tylko tyle, że będzie to jego ostatnia walka w karierze. O ile oczywiście nie zrobi jak Ric Flair i nie ucieknie do innej federacji, gdzie jednak kariery nie zawiesił. Żarty na bok, ponieważ Angle przez ostatnie 23 lata dał nam fanom wrestlingu tak wiele, że podczas oglądania WrestleManii nie jedna osoba poczuje wzruszenie. Kurt boryka się z wieloma kontuzjami karku i kolan, które już na dany moment sprawiają wiele problemów. Dodatkowo wiek (50 lat) nie oszczędza go, tak więc nam jako fanom należy się cieszyć, że Angle podejmuje taką, a nie inną decyzję.

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".