Poznaliśmy gospodarza WrestleManii 35!
12 marca 2019
Seth Donner (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

Poznaliśmy gospodarza WrestleManii 35!

Największa ze scen zbliża się nieubłaganie, tak więc z dnia na dzień będziemy poznawać coraz więcej informacji na jej temat. Dziś podczas Raw dowiedzieliśmy się, że dostaniemy pojedynek pomiędzy Batistą i Triple H`em, jak i podczas gali swój ostatni pojedynek stoczy legendarny Kurt Angle. Jednak to nie był koniec niespodzianek, ponieważ podczas Moment of Bliss poznaliśmy oficjalnego gospodarza WrestleManii 35.

I jak można było się domyślić, gospodarzem została sama Alexa Bliss. Zobaczyliśmy krótki film promujący ją jako osobę, która poprowadzi w tym roku największą ze scen. Rola ta przypada często celebrytom, a rzadko samym zawodnikom. Świetnym przykładem może być The Rock i WerstleMania 27, gdzie to The Great One w main evencie doprowadził do porażki Johna Ceny i rozpoczął z nim rywalizację, która trwała dwie następne WrestleManie. Podczas WrestleManii 33 New Day jako gospodarze dali nam niezapomniany moment, gdzie to wprowadzili powracających Hardy Boys do Ladder Matchu o Raw Tag Team Championship. Tak więc śmiało można powiedzieć, że i Alexa Bliss prawdopodobnie zostawi po sobie ślad 7 kwietnia.

Jednak z drugiej strony oznacza to, że plotki dotyczące poważnego stanu zdrowia Little Miss Bliss sprawdzają się. Przed Royal Rumble PPV Alexa Bliss miała kilka wstrząsów mózgu, co doprowadziło do kilkumiesięcznej przerwy byłej mistrzyni kobiet. Jednak wystąpiła na Royal Rumble i jednym Raw po gali PPV. I od tego momentu ponownie widzimy ją tylko podczas Moment of Bliss. Dodatkowo w internecie pojawiły się plotki o wiele poważniejszych kontuzjach Bliss i patrząc na to, jaką rolę obrała podczas WrestleManii, wszystko może okazać się prawdą.

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".