Znamy przyszłość mistrzostwa NXT! [SPOILERY Z TAPINGÓW NXT]
14 marca 2019
Marcel Rutkowski (91 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

Znamy przyszłość mistrzostwa NXT! [SPOILERY Z TAPINGÓW NXT]

Dokładnie tydzień temu potwierdzaliśmy wcześniejsze plotki mówiące o poważnej kontuzji Tommaso Ciampy. Teraz już wiemy, że Psycho Killer być może nie będzie walczył w ringu w tym roku. Największym problemem było to, co będzie dalej z mistrzostwem NXT. Przecież jesteśmy na 3,5 tygodnia przed najważniejszym NXT Takeover w roku, gdyż tym przed Wrestlemanią.

Podczas najnowszego odcinka NXT #DIY zmierzyło się z Aleisterem Blackiem i Ricochetem w półfinale turnieju Dusty Rhodes Tag Team Classic, który wyłoni przeciwników War Raiders na NXT Takeover: New York. Po walce na rampie Johnny Gargano pchnął Tommaso Ciampę w titantron, a następnie wykonał mu Superkicka. Oczywiście było to nagrane jeszcze podczas poprzednich tapingów i początkowo Main Eventem najbliższego Takeover miał być pojedynek Gargano vs. Ciampa. Kontuzja mistrza NXT zmusiła federację na zmianę planów.

Podczas wczorajszych tapingów miała się wyjaśnić przyszłość głównego złota żółtej tygodniówki. W ich trakcie do ringu wyszedł Triple H, który powiedział, że miał zapowiedzieć, że na NXT Takeover: New York zobaczymy czwarte starcie Johnny’ego Gargano z Tommaso Ciampą. Jednakże przez kontuzję tego drugiego przyszedł tu, by ogłosić wakat mistrzostwa NXT. Jednocześnie oznajmił, że 5 kwietnia odbędzie się walka, która wyłoni nowego posiadacza tego tytułu.

Johnny Gargano ma już zapewnione miejsce w tym pojedynku, a jego przeciwnikiem będzie zwycięzca Fatal 5-Way Matchu. Wzięli w nim udział: Ricochet, Aleister Black, Adam Cole, Matt Riddle oraz Velveteen Dream. Ostatecznie to lider Undisputed Ery zwyciężył i zmierzy się z Gargano na NXT Takeover: New York. Co ciekawe będzie to 2 out of 3 Falls Match!

Marcel Rutkowski

Marcel Rutkowski

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.