Kurt Angle vs. AJ Styles zapowiedziane na SmackDown Live!
24 marca 2019
Marcel Rutkowski (76 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

Kurt Angle vs. AJ Styles zapowiedziane na SmackDown Live!

Wiemy już, że Kurt Angle zakończy swoją karierę podczas Wrestlemanii 35, co zapowiedział dwa tygodnie temu podczas RAW. Podczas ostatniej tygodniówki poznaliśmy też jego przeciwnika, jakim okazał się być Baron Corbin. Jest to niezwykle kontrowersyjny wybór, co w społeczności wrestlingowej jest cały czas mocno hejtowane. Jednocześnie też zapowiedziano, że złoty medalista olimpijski będzie walczył podczas najbliższych gal.

Podczas dwóch ostatnich Monday Night RAW zawalczył z Apollo Crewsem i Chadem Gable i wygląda na to, że następne dwie gale również będą miały w swojej karcie pojedynek Kurta. Okazuje się jednak, że Angle nie będzie występował tylko na czerwonej tygodniówce. WWE dzisiaj zapowiedziało, że podczas najbliższego SmackDown Live zmierzy się z AJ Stylesem!

Jest to niewątpliwie starcie, które fani WWE chcieliby zobaczyć więcej niż tylko raz, a fani innych federacji mieli okazję oglądać tę dwójkę walczącą ze sobą jeszcze kilka lat temu w TNA. Każda ich walka stała na wysokim poziomie ringowym i właśnie tego możemy się spodziewać w nocy z wtorku na środę.

Marcel Rutkowski

Marcel Rutkowski

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.