Nowa stypulacja dodana do Main Eventu WrestleManii 35!
2 kwietnia 2019
Seth Donner (70 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

Nowa stypulacja dodana do Main Eventu WrestleManii 35!

WrestleMania 35 przejdzie do historii pod wieloma względami. Jednym z nich jest oczywiście Main Event, gdzie po raz pierwszy w historii kobiety zamkną galę. Chodzi tutaj oczywiście o Raw Women`s Championship Triple Threat pomiędzy Rondą Rousey, Becky Lynch i Charlotte Flair. Pojedynek ten przez ostatnie miesiące niestety stracił na wartości po tym, jak WWE zastosowało wiele niezbyt ciekawych decyzji, głównie w związku z Becky Lynch. Nie mniej jednak jest to najbardziej podbudowany i najbardziej hypowany pojedynek tegorocznej WrestleManii.

Gdyby wszystkiego tego było mało, na ostatnim Raw przed WrestleManią Stephanie McMahon ogłosiła, że w stypulacji pojedynku musi zajść pewna zmiana. Wywołana ona została po tym, jak Charlotte Flair tydzień temu podczas SmackDown Live pokonała Asukę i zdobyła SmackDown Women`s Championship. Oznaczało to, że nie tylko Raw Women`s Championship znajdzie się w Main Evencie, ale i SmackDown Women`s Championship. Spekulacje zalały internet na temat tego, jak ta sytuacja zostanie rozwiązana. Najpopularniejszą opinią było, że mistrzostwo traci tylko ta mistrzyni, która zostanie przypięta, jednak w tym przypadku przypięcie Becky Lynch kompletnie nic nie dawało.

Tak więc czerwoną tygodniówkę otworzyła Stephanie McMahon, która ogłosiła, że oba tytuły znajdą się na szali podczas historycznego Main Eventu WrestleManii. Poniewaz od teraz walka ta jest w stypulacji „Winner Takes All”. Oznacza to, że zwyciężczyni tego pojedynku będzie jednocześnie mistrzynią Raw, jak i SmackDown. Wywołało to wiele pytań odnośnie do przyszłości dywizji kobiet obu brandów, ale na dany moment nie ma co spekulować. Jedna z tych kobiet stanie się twarzą dywizji płci pięknej, a kto wie, czy nie twarzą całego WWE!

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Był student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo prowadzący kanału "What is Gaming".