Najnowsze informacje na temat Larsa Sullivana! Czy pojawi się na WrestleManii?
4 kwietnia 2019
Seth Donner (70 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

Najnowsze informacje na temat Larsa Sullivana! Czy pojawi się na WrestleManii?

Przez ostatnie kilka miesięcy krążyły plotki na temat tego, że sam Vince McMahon wybrał byłego zawodnika NXT na swojego rodzaju „Next Big Thing”. Federacja nawet rozpoczęła emisję proma podczas każdej tygodniówki, które zapowiadało pojawienie się Lasra Sullivana w głównym rosterze. Dodatkowo jego pierwszy feud miał być na wagę jego kariery. Niestety jednak po kilku nieprzyjemnych wydarzeniach wszystko ucichło i o Larsie nie było ani słowa.

Na początku tego roku plany zakładały, że to właśnie Lars Sullivan przed Royal Rumble PPV doprowadzi do kontuzji 16-krotnego mistrza świata Johna Ceny. Do tego nie doszło, a WWE ogłosiło, że Cena nabawił się kontuzji i po prostu nie wystąpi podczas gali, która rozpoczyna drogę do WrestleManii. Chwilę później świat obiegła informacja, że chwilę przed swoim debiutem na Raw i atakiem na Cenę Lars miał atak paniki, który powtórzył się kilka razy. WWE natychmiastowo przerwało plany z nim związane, ponieważ taka dolegliwość jest niezwykle niebezpieczna dla samej osoby, a co dopiero mówić o jego przeciwniku w ringu. Proma ucichły, a plany się zmieniły. Przez to też została anulowana walka na WrestleManii pomiędzy Johnem a Larsem, którą sam Vince McMahon widział jako walkę, która zbuduje gigantyczna karierę Sullivana.

Podczas ostatniej konferencji telefonicznej jeden z dziennikarzy zapytał Triple H`a właśnie o Larsa. Ten odpowiedział, że już niedługo będziemy świadkami czegoś wielkiego związanego z jego postacią. Pojawiły się tez informacje, które mówią, że Lars pojawi się podczas WrestleManii i zaatakuje Johna Cenę. Pomimo tego, że lider Cenation nie ma oficjalnej walki, to według plotek takową dostanie i to prawdopodobnie przeciwko Eliasowi. Tak więc właśnie wtedy miałoby dojść do spotkania Larsa i Johna Ceny.

Czy te plotki okażą się prawdziwe? Wygląda na to, że tak. Wiele informacji się ze sobą łączy w zgrabną całość. Tak więc miejmy tylko nadzieję, że Sullivan wyleczył się z tej jakże nieprzyjemnej dolegliwości i już niedługo będziemy mogli zobaczyć jego potencjał na Raw bądź SmackDown Live.

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Był student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo prowadzący kanału "What is Gaming".