Co wydarzyło się po Monday Night Raw?
9 kwietnia 2019
Seth Donner (70 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

Co wydarzyło się po Monday Night Raw?

Pierwsze Raw po WrestleManii 35 było pewne emocji, ale także pełne rozczarowań. Wiele osób uważa, że nie było tutaj czuć tego czegoś, co zawsze występowało podczas takiej gali. Przed nami jeszcze pierwsze SmackDown, jednak na to musimy jeszcze poczekać.

Podczas Monday Night Raw mieliśmy zapowiedzianą ostatnią walkę Deana Ambrose’a w WWE i miała ona być przeciwko byłemu już mistrzowi Interkontynentalnego – Lashley’owi. Jednak do samego pojedynku nie doszło, ponieważ przed walką Lashley wziął mikrofon i powiedział, że zaopiekuje się żoną Deana (Renee Young), kiedy ten odejdzie. Walka się nie rozpoczęła, a panowie rzucili się na siebie. Przez chwile Ambrose kompletnie zdominował Bobby’ego, jednak ten przejął inicjatywę i rozłożył Deana na stole komentatorskim.

Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ wydarzenie po tym, jak Raw zeszło z anteny dotyczą wprost Deana Ambrose’a. Po walce Tag Teamowej pomiędzy Rollinsem i Kingstonem a The Bar na ringu pojawił się Roman Reigns. Pogratulował on Rollinsowi pokonania Bestii i zostanie mistrzem Universal. Jednak dodał, że dziś muszą zrobić coś innego i zaprosił na ring Deana Ambrose’a. Cała trójka stała w owacjach fanów i zrobiło się emocjonalnie. Trójka się przytuliła i ostatni raz zrobiła znak The Shield.

Tak więc wygląda na to, że Dean Ambrose nie odnowił kontraktu i już niedługo zabraknie go podczas Monday Night Raw. Na dany moment nadal nie ma żadnego potwierdzenia jego odejścia, jednak taki segment w momencie, gdy widzowie przed telewizorami już go nie widzą, nie świadczy dobrze. Miejmy nadzieję, że nieważne, jaką decyzję podejmie były mistrz WWE, wszystko mu się odpowiednio ułoży.

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Był student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo prowadzący kanału "What is Gaming".