Drew McIntyre prawdopodobnie kontuzjowany!
10 kwietnia 2019
Seth Donner (70 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

Drew McIntyre prawdopodobnie kontuzjowany!

Można chyba śmiało powiedzieć, że WrestleMania nie należała do Drew McIntyre`a. Nie dość, że przegrał swój pojedynek z Romanem Reignsem, to dodatkowo ich potyczka jest uznawana za jeden z najgorszych pojedynków na WrestleManii 35.

Scottish Psychopath przez ostatnie kilka miesięcy sporo namieszał w obrazku Monday Night RAW. Wraz z Baronem Corbinem i Bobbym Lashley’em zawalczyli z The Shield na Fastlane, a następnie Drew w pojedynkę kilka razy pokonał i upokorzył Setha Rollinsa i Deana Ambrose’a. Za następny cel wybrał sobie powracającego z walki z białaczką Romana Reignsa, z którym zmierzył się na największej ze scen. Po swojej porażce nie pojawił się na przypisanym mu brandzie RAW, jednak pojawił się na drugiej tygodniówce i od razu znalazł się w Main Evencie.

Podczas ostatniej walki na SmackDown Live po WrestleManii Drew McIntyre wraz z The Bar zmierzyli się z New Day. Podczas tego pojedynku doszło do momentu, w którym Drew prawdopodobnie doznał jakiejś kontuzji. Pod koniec walki wielu widzów przed telewizorami zauważyło, że The Bar w końcówce pojedynku zostało bez swojego nowego „przyjaciela”. Jak informują osoby, które znajdowały się na arenie, Drew w czasie przerwy reklamowej zmienił się z Sheamusem i po prostu opuścił arenę. W tym jednak czasie trzymał się za bark i wiele razy wykonywał okrężne ruchy ręką. Dodatkowo przed opuszczeniem areny porozmawiał z medykiem i skierował się na zaplecze. Nie opuścił jednak areny przez titantron, tylko jednym z wejść bocznych.

Na dany moment nie wiadomo czy kontuzja jest poważna. Jednak może to być niezbyt przyjemna sytuacja dla byłego mistrza NXT. Według wielu ludzi McIntyre pomimo porażki na WrestleManii był pierwszy w kolejce do gigantycznego pushu. Zresztą pasowałoby to do tego, jak Drew prezentował się kilka tygodni przed największą ze scen. Miejmy jednak nadzieję, że nic poważnego mu się nie stało i już niedługo będziemy świadkami odbudowy i możliwej dominacji postaci Drew McIntyre`a.

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Był student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo prowadzący kanału "What is Gaming".