Jak może wyglądać karta walk gali Money In The Bank?
14 kwietnia 2019
Paweł Herman (3 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

Jak może wyglądać karta walk gali Money In The Bank?

Gala Money In The Bank zawsze należała do najbardziej wyczekiwanych przez fanów PPV w roku. Tym razem WWE postanowiło ustanowić Money In The Bank pierwszym PPV po Największej Ze Scen. Najprawdopodobniej ma to na celu stworzenie większego pola manewru dla zdobywcy kontraktu dającego mu możliwość walki o główny tytuł w wybranym przez siebie miejscu i czasie. Myślę, że my jako fani nie mamy na co narzekać. W końcu emocje, jakie otrzymaliśmy na WrestleManii 35, utrzymają się jeszcze podczas kolejnej, świetnie zapowiadającej się gali.

W momencie, gdy na największej gali w roku niemal wszystkie tytuły zmieniły właścicieli, obrazki wokół tych mistrzostw obróciły się o 180 stopni. Wszyscy jesteśmy ciekawi, jak teraz wyglądać będą walki. Kto zawalczy z kim? Jak będą wyglądały składy w pojedynkach o walizki? Wyczekujemy każdej tygodniówki, która mogłaby nakierować nas na właściwe tory. W tym artykule właśnie sam spróbuję swoich sił i postaram się przewidzieć wszystkie pojedynki na gali. I chociaż jest to wręcz niemożliwe, by karta walk wyglądała dokładnie w następujący sposób, ja uważam, że na chwilę obecną właśnie taki scenariusz jest najbardziej prawdopodobny.

Pages: 1 2 3 4 5

Paweł Herman

Paweł Herman

Entuzjasta każdego rodzaju wrestlingu. Stały fan WWE, NJPW oraz Impact Wrestling. Zwolennik wrestlingu tagowego. Jego ulubionymi zawodnikami są Velveteen Dream, Seth Rollins, Fenix, Kota Ibushi i Tomohiro Ishii, a drużynami War Raiders, The New Day, LAX, Rascalz, Danny Burch & Oney Lorcan oraz Lucha Brothers.