Obecny status pomiędzy WWE a Sashą Banks!
17 kwietnia 2019
Seth Donner (70 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

Obecny status pomiędzy WWE a Sashą Banks!

Od jakiegoś czasu można zauważyć, że zawodnicy WWE z coraz to większą pewnością siebie pokazują swoje niezadowolenie z obecnej pozycji w WWE. Teraz można to robić z większym rozmachem, no bo jeśli zostaniesz zwolniony z WWE, to zawsze pozostaje AEW, które chętnie przygarnia wszystkich, którzy kończą swoją przygodę z WWE.

Ostatnią takową gwiazdą jest była mistrzyni kobiet Raw Sasha Banks. Podczas Elimination Chamber 2019 wraz z Bayley stała się ona „pierwszą w historii” mistrzynią kobiet Tag Team. Od tego czasu federacja obiecała im długi Title Reign i występy nie tylko na Raw, ale także SmackDown Live i NXT. Tytuły miały być bronione przez tę dwójkę w całym WWE, jednak plany zmieniły się w dzień WrestleManii. Kilka godzin przed rozpoczęciem gali Bayley i Sasha otrzymały wiadomość, że zaszła zmiana planów i teraz to IIconics wyjdą zwycięsko z Fatal 4-Way’u podczas największej ze scen. I właśnie to było ostatnią granicą, którą Sasha mogła przekroczyć. Walka przebiegła według planów, jednak na zapleczu zaczęły się dziać dziwne rzeczy.

Sasha wraz z Bayley otwarcie mówiły o swoim niezadowoleniu i o tym, że mają dość takiego traktowania ich postaci. Bayley jakoś się z tego wygrzebała, ponieważ wystąpiła na Raw po WrestleManii i podczas Superstar Shake-Up została przeniesiona na SmackDown. Jednak Sashy jak nie było, tak nie ma. Kilka godzin temu Dave Meltzer z Wrestling Observer Newsletter napisał, że federacja dała sporo wolnego czasu Banks, aby ta przemyślała całą sytuację i zastanowiła się nad swoją przyszłością w WWE. Oczywiście federacja zrobi wszystko, aby zatrzymać ją u siebie, jednak po ostatnich wydarzeniach, może to być prawie niemożliwe. Zarząd chce, aby Banks podjęła decyzję do Money In The Bank, ponieważ chcieli, aby ta wystąpiła w Ladder Matchu jako jedna z faworytek. Jednak biorąc pod uwagę zachowanie Sashy na social mediach i jej oficjalne wypowiedzi, jej sprowadzenie z powrotem na Raw czy SmackDown może graniczyć z cudem.

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Był student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo prowadzący kanału "What is Gaming".