Wiemy kto będzie ostatnim przeciwnikiem The Shield w tę niedzielę!
19 kwietnia 2019
Seth Donner (74 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

Wiemy kto będzie ostatnim przeciwnikiem The Shield w tę niedzielę!

Wygląda na to, że pomimo zapewniania o ostatniej walce The Shield na Fastlane 2019 wreszcie doczekaliśmy się ostatniego epizodu tego trio. Podczas Monday Night Raw WWE zapowiedziało, że podczas Live Eventu w Moline, IL odbędzie się 6 Man Tag Team Match. Będzie on transmitowany na WWE Network i wezmą w nim udział członkowie The Shield. Mówimy tutaj oczywiście o Mistrzu Universal Sethie Rollinsie, Deanie Ambrosie i Romanie Reignsie.

Wielkim znakiem zapytania byli jednak przeciwnicy Tarczy, ponieważ federacja nadal nie ujawniła tej informacji. Jednak ktoś inny to zrobił  i mówimy tutaj o arenie, na której odbędzie się ten Live Event. Kilka reklam i plakatów zdradziło, że przeciwnikami The Shield będą Drew McIntyre, Bobby Lashley i Baron Corbin. I czy ktoś jest zaskoczony? Walki pomiędzy tą szóstką trwają od wielu miesięcy, jednak nadal wszyscy mieli nadzieję, że federacja WWE da kogoś nowego na ten ostatni pojedynek.

Warto dodać, że ten pojedynek, jak i obrona tytułu Interkontynentalnego przez Finna Balora będą transmitowane na WWE Network w tę niedzielę. Choć patrząc na to, z kim zawalczy The Shield to raczej nie ma co oczekiwać wielkiej oglądalności. Dodatkowo nie będzie to jedynie ostatnia walka Deana Ambrosa w WWE, ale tez ostatnia walka Tag Teamowa pomiędzy Rollinsem i Reignsem. Seth Rollins jako mistrz Universal pozostaje na Raw, gdy to Roman Reigns podczas Superstar Shake-Up 2019 został przeniesiony na SmackDown Live!

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".