Z kim zawalczy Cody Rhodes podczas AEW Double or Nothing?
20 kwietnia 2019
Seth Donner (74 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

Z kim zawalczy Cody Rhodes podczas AEW Double or Nothing?

W ostatnim czasie sporo mówi się o All Elite Wrestling. Nie ma co się dziwić, ponieważ od początku roku namieszali oni na scenie profesjonalnego wrestlingu. Jedną z czołowych osób tej całej „rewolucji” jest Cody Rhodes, który stał się jedną z najważniejszych osób federacji. Można śmiało powiedzieć, że w All Elite Wrestling pełni funkcję Vinca McMahona w WWE.

Do tego momentu tajemnicą było, z kim zawalczy Cody na tej gali, a raczej czy w ogóle zawalczy. Od czasu WrestleKingdom 13 Cody walczy z kontuzją łąkotki i nie było wiadomo, czy uda mu się na czas wyzdrowieć. Jednak okazuje się, że udało się. All Elite Wrestling ogłosiło, że w nocy z soboty na niedziele zostanie ogłoszony przeciwnik Cody’ego na AEW Double or Nothing. Zostanie to przedstawione w specjalnym odcinku Road to Double or Nothing.

Jego przeciwnik był nam kilkukrotnie sugerowany, jednak nigdy nie dostaliśmy żadnych konkretnych informacji. W piątym odcinku Road To Brandi powiedziała, że Cody niepotrzebnie spieszy się z powrotem do ringu tylko po to, aby zawalczyć z tym kimś. Imię tej osoby zostało ocenzurowane. Dodatkowo dodała, że nie chce, aby Cody walczył właśnie z nim, ponieważ zasługuje on na kogoś lepszego. W dziewiątym odcinku powstało jeszcze więcej spekulacji, ponieważ tam rozmowa pomiędzy Brandi a Codym wskazywała na Goldusta. Jednak brat Rhodesa jest przecież pod kontraktem WWE.

Tak więc wszystko wyjaśni się już za kilkanaście godzin. Dodatkowo na gali zobaczymy takie starcia, jak Kenny Omega kontra Chris Jericho, czy PAC (były Neville) kontra Adam Page. Można się spodziewac kogoś wielkiego w walce z Codym, ponieważ AEW chce, aby ta gala tak samo, jak ALL IN przeszła do historii wrestlingu.

Seth Donner

Seth Donner

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".