Gigantyczny przeciwnik Cody’ego Rhodesa na Double or Nothing ujawniony!
21 kwietnia 2019
Marcel Rutkowski (89 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

Gigantyczny przeciwnik Cody’ego Rhodesa na Double or Nothing ujawniony!

Przez ostatnie tygodnie fani śledzący All Elite Wrestling, oglądając filmy na prywatnym kanale Cody’ego Rhodesa „Nightmare Family”, byli świadkami zapowiedzi walki byłego mistrza NWA Worlds Heavyweight. Przeciwnik był wielką tajemnicą, dzięki czemu pojawiło się wiele spekulacji. Mówiło się, że będzie to osoba nie zakontraktowana przez AEW, jednak też mógł to być po prostu MJF, który jest jedną z głównych osób w całej serii filmów „Road to”. Głównym faworytem był mimo wszystko Goldust, jednakże te plotki według wielu zostały zakopane informacją, że Dustin jest nadal pod kontraktem WWE.

W końcu przyszedł moment ogłoszenia przeciwnika Cody’ego. O godzinie 1 naszego czasu pojawił się na wcześniej wspomnianym kanale film, który był w pełni dedykowany zapowiedzi walki na Double or Nothing. Po zaledwie kilkunastu sekundach wszystko było jasne. Dustin (w WWE znany jako Goldust), gdyż tak będzie on zapowiadany, zmierzy się 25 maja ze swoim bratem Codym. Oczywiście nie może on występować jako Goldust, gdyż do tej nazwy prawa ma federacja Vince’a McMahona, przez co też Cody występuje na scenie niezależnej tylko jako „Cody”.

Podczas filmu „Road to Double or Nothing” Dustin mocno zszedł na sferę prywatną, mówiąc, że Cody miał wielki potencjał, by skutecznie kontynuować tradycję rodzinną, jednak za każdym razem, gdy Goldust mu pomagał, „The American Nightmare” nawet nie podziękował. Cały film możecie obejrzeć tutaj.

Jest to niewątpliwie Dream Match, na który czekało wielu fanów jeszcze kilka lat temu. Walki dwóch braci zawsze zbierają duży rozgłos i same podbudowy wyglądają lepiej. Sam pojedynek nie będzie stał na wysokim poziomie, jednak dużo będzie nadrabiała tutaj sama historia.

Pełna karta gali AEW Double or Nothing:

  • „Hangman” Adam Page vs. PAC (ex.Neville)
  • Kenny Omega vs. Chris Jericho
  • Cody vs. Dustin Rhodes
  • Dr. Britt Baker vs. Nyla Rose vs. Kylie Rae
  • SCU (Christopher Daniels, Frankie Kazarian & Scorpio Sky) vs. CIMA, TBA & TBA
  • Over the Budget Battle Royal (Sonny Kiss, Kip Sabian, Brandon Cutler, Ace Romero, Glacier, Brian Pillman Jr., Sunny Daze, MJF, Joey Janela, TBA)
  • AAA World Tag Team Championship Match: Young Bucks (c) vs. Lucha Bros. (Pentagon Jr. & Rey Fenix)
Marcel Rutkowski

Marcel Rutkowski

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.