Wyciekły składy Money in the Bank Ladder Matchy? Czy wystąpi w nim Sasha Banks?
27 kwietnia 2019
Marcel Rutkowski (89 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

Wyciekły składy Money in the Bank Ladder Matchy? Czy wystąpi w nim Sasha Banks?

Do Money in the Bank pozostały zaledwie trzy tygodnie, a na ten moment znamy cztery walki, które się odbędą 19 maja. Są to: AJ Styles vs. Seth Rollins, Lacey Evans vs. Becky Lynch (RAW Women’s Championship), Charlotte Flair vs. Becky Lynch (SmackDown Women’s Championship) oraz Elias vs. Roman Reigns. Fani jednak najbardziej czekają na to, co możemy oglądać na żywo zaledwie w jedną noc w roku, czyli oczywiście Money in the Bank Ladder Matche.

Problem jest jednak taki, że oficjalnie nadal nie znamy uczestników ów pojedynków. Do zapowiedzenia jest aż 16 uczestników, a dobrze już znając WWE, nie zostaną oni raczej zapowiedzeni ot tak. W ostatnim czasie pojawia się jednak sporo przecieków apropo najbliższych gal PPV, czego idealnym przykładem jest ostatnie Fastlane, czy też lipcowe Extreme Rules. W internecie znajdują się zdjęcia zawierające uczestników obydwu Ladder Matchy i co ciekawe, na grafice pojedynku mężczyzn możemy zobaczyć tylko siedmiu zawodników, nie ośmiu jak to wygląda w przypadku kobiet oraz ostatnich lat.

W tej siódemce znajdują się: Drew McIntyre, Cesaro, Rey Mysterio, Ricochet, Aleister Black, Andrade oraz Lars Sullivan. Obecność Andrade jest o tyle zastanawiająca, że podczas zeszłotygodniowych gal RAW i SmackDown Live mieliśmy okazję oglądać dwa pojedynki byłego mistrza NXT z Finnem Balorem, przy czym ex. Almas wygrał jeden z nich. Przez to wydawałoby się, że ta dwójka zawalczy na Money in the Bank o mistrzostwo Interkontynentalne.

Wśród kobiet natomiast znajdziemy: Naomi, Bayley, Carmellę, Ember Moon, Sonyę Deville, Taminę Snukę, Natalyę i Sashę Banks. Największym znakiem zapytania jest oczywiście występ tej ostatniej, gdyż nie pojawiła się ona w WWE od Wrestlemanii 35 i Fatal 4-Way Matchu, w którym razem z Bayley straciły mistrzostwa Tag Team. Wygląda jednak na to, że do jej powrotu jest bliżej niż dalej.

Jedno jest pewne, podczas najbliższych dwóch tygodniówek poznamy przynajmniej zalążek Money in the Bank Ladder Matchy i będziemy mogli ocenić, na ile były te przecieki prawdziwe.

Marcel Rutkowski

Marcel Rutkowski

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.