29 kwietnia 2019
Paweł Herman (4 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

10 zawodników, którzy mogą najbardziej skorzystać na tegorocznym shake-upie

Tegoroczny shake-up, jak co roku, wywołał sporo emocji wśród fanów. Doszło do wielu zaskoczeń, jak i zdarzeń bardziej oczekiwanych. Co roku jednak takie wydarzenie oznacza początek pewnego rozdziału. To właśnie od momentu gdzie poszczególni zawodnicy zmieniają swoje brandy, fani mogą odczuć swojego rodzaju powiew świeżości. I właśnie taki powiew może okazać się szansą dla sporej ilości zawodników. Dzięki takim diametralnym zmianom w rosterze konkretni wrestlerzy mają w końcu okazje, aby zaprezentować się w zupełnie nowym świetle.

Po trzech tygodniach od WrestleManii znamy już pełne składy RAW oraz SmackDown Live i możemy przyjrzeć się konkretnym zawodnikom, oraz przemyśleć czy zmiana brandu może zakończyć się dla nich pomyślnie, czy okaże się gwoździem do trumny. Na wstępie warto jednak zaznaczyć, że shake-up nie musi być okazją jedynie dla zawodników zmieniających brandy, ale również dla tych, którzy na swoich zostają, jednak dzięki przetasowaniu rosterów, mają większe szanse sprawdzić się w bardziej istotnej roli niż rok temu.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Paweł Herman

Paweł Herman

Entuzjasta każdego rodzaju wrestlingu. Stały fan WWE, NJPW oraz Impact Wrestling. Zwolennik wrestlingu tagowego. Jego ulubionymi zawodnikami są Velveteen Dream, Seth Rollins, Fenix, Kota Ibushi i Tomohiro Ishii, a drużynami War Raiders, The New Day, LAX, Rascalz, Danny Burch & Oney Lorcan oraz Lucha Brothers.