29 kwietnia 2019
Paweł Herman (4 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

10 zawodników, którzy mogą najbardziej skorzystać na tegorocznym shake-upie

Cesaro

Zestawienie rozpoczniemy zawodnikiem, który ostatnie prawie trzy lata spędził w dywizji tag teamowej. Po połączeniu sił w 2016 roku Cesaro i Sheamus mieli sporo okazji, aby zaprezentować się jako świetnie zgrana drużyna oraz aby stanąć aż cztery razy na samym szczycie dywizji, jednak nie jako solowi zawodnicy. W tym roku WWE postanowiło to zmienić, rozdzielając partnerów i przenosząc Szwajcara na czerwoną tygodniówkę. Trzeba przyznać, że fani wielokrotnie dopominali się o szansę dla Cesaro, który od momentu debiutu był ulubieńcem publiczności. Zawsze cechowały go ponadprzeciętne umiejętności ringowe oraz charyzma, którą prezentuje podczas pojedynków, bo niestety ma spory problem z przenoszeniem jej poza kwadratowy pierścień.

To oraz nikłe zdolności z mikrofonem prawdopodobnie spowodowały, że Vince McMahon nigdy nie zdecydował się na niego postawić jako na solowego zawodnika. Co w takim razie mogłoby zmienić jego myślenie? Otóż w drużynie z Sheamusem Swiss Superman nadrobił sporo braków pod względem postaci oraz nauczył się lepiej wyglądać przy wygłaszaniu prom. Do tego jako face’owy zawodnik mógłby zapełnić lukę, która powstała w rosterze czerwonych i nareszcie miałby szansę zaistnieć nawet obrazku głównego mistrzostwa, a jego ostatnie zwycięstwo z Cedriciem Alexandrem dobrze mu wróży.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Paweł Herman

Paweł Herman

Entuzjasta każdego rodzaju wrestlingu. Stały fan WWE, NJPW oraz Impact Wrestling. Zwolennik wrestlingu tagowego. Jego ulubionymi zawodnikami są Velveteen Dream, Seth Rollins, Fenix, Kota Ibushi i Tomohiro Ishii, a drużynami War Raiders, The New Day, LAX, Rascalz, Danny Burch & Oney Lorcan oraz Lucha Brothers.