29 kwietnia 2019
Paweł Herman (4 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

10 zawodników, którzy mogą najbardziej skorzystać na tegorocznym shake-upie

Sasha Banks

Najwyższa pora porozmawiać o wcześniej wspomnianej Legit Boss, która ostatnimi czasy ma, powiedzmy, że bardzo napięte stosunki z federacją. Już kilka razy w przeszłości między nią a federacją dochodziło do mniejszych lub większych spięć, jednak teraz zrobiło się na tyle poważnie, że Sasha nie pojawia się na tygodniówkach i podobno WWE zgadza się na to, bo chce, aby ta na spokojnie przemyślała swoje dalsze decyzje, ponieważ boją się, że zawodniczka zechce rozwiązać swój kontrakt. Z tego powodu mówi się, że federacja jest skłonna zrobić z Banks Mrs. Money in the Bank tylko po to, aby zostawić ją u siebie. Czy jest to moralne, czy nie? – to już kwestia indywidualna. Faktem jednak jest, że w takiej sytuacji zawodniczka wreszcie wróciłaby do kobiecego main eventu. I nie trzeba być nawet fanem Sashy, aby stwierdzić, że jest ona niezwykle utalentowaną zawodniczką.

Istnieje również opcja, że WWE wcale nie wręczy jej walizki, lecz po prostu uczyni z niej ważną postać na RAW, a w tej chwili wydaje się, że najlepszym na to sposobem byłby jak najszybszy heel-turn, ponieważ wszyscy dobrze wiemy, że w tej roli Legit Boss odnajduje się doskonale, a do tego otwiera to furtkę do wielu potencjalnych rywalizacji, jak na przykład z Becky Lynch, więc… czemu nie?

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Paweł Herman

Paweł Herman

Entuzjasta każdego rodzaju wrestlingu. Stały fan WWE, NJPW oraz Impact Wrestling. Zwolennik wrestlingu tagowego. Jego ulubionymi zawodnikami są Velveteen Dream, Seth Rollins, Fenix, Kota Ibushi i Tomohiro Ishii, a drużynami War Raiders, The New Day, LAX, Rascalz, Danny Burch & Oney Lorcan oraz Lucha Brothers.