29 kwietnia 2019
Paweł Herman (4 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

10 zawodników, którzy mogą najbardziej skorzystać na tegorocznym shake-upie

Lacey Evans

Wracamy do kobiecej dywizji, a konkretnie na RAW. Lacey Evans jest jedną z niewielu osób, które w tak krótkim czasie od debiutu otrzymały szansę na najważniejsze złoto dywizji. Od kilku miesięcy Evans pojawiała się na niemal każdym odcinku SmackDown Live i RAW, a nawet na WrestleManii, jednak nie było wiadomo, do czego dokładnie to prowadzi. Mówiło się o zwycięstwie w kobiecym Battle Royalu na Największej Ze Scen lub o wygraniu walizki Money In The Bank. Okazało się, że wszystko prowadziło do pojedynku Lacey z Becky Lynch na majowej gali.

Nie jest tajemnicą, że podczas tegorocznego shake-upu roster kobiet RAW mocno ucierpiał na rzecz niebieskiej tygodniówki, jednak okazuje się, że dla niektórych to nawet lepiej. Właśnie Lacey ma dzięki temu możliwość odnalezienia się w dywizji i zaprezentowania z jak najlepszej strony. I nawet niezależnie od wyniku jej pojedynku z Lynch, wciąż Evans ma szanse utrzymać się na wysokiej pozycji wśród kobiet. W momencie, gdy wielu fanów narzeka na brak wyrazistych postaci i konkretnych gimmicków taka wyróżniająca się Lacey wydaje się strzałem w dziesiątkę. Można nawet odnieść wrażenie, że WWE w takiej sytuacji nie ma innego wyboru niż na nią postawić.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Paweł Herman

Paweł Herman

Entuzjasta każdego rodzaju wrestlingu. Stały fan WWE, NJPW oraz Impact Wrestling. Zwolennik wrestlingu tagowego. Jego ulubionymi zawodnikami są Velveteen Dream, Seth Rollins, Fenix, Kota Ibushi i Tomohiro Ishii, a drużynami War Raiders, The New Day, LAX, Rascalz, Danny Burch & Oney Lorcan oraz Lucha Brothers.