29 kwietnia 2019
Paweł Herman (4 WPISÓW)
UDOSTĘPNIJ

10 zawodników, którzy mogą najbardziej skorzystać na tegorocznym shake-upie

Viking Raiders

Kolejni na liście są obecni mistrzowie NXT Tag Team – Viking Raiders, czyli byli już War Raiders. Ciężko zaprzeczyć stwierdzeniu, iż są oni obecnie jedną z najlepszych drużyn na świecie. Panowie są ze sobą niesamowicie zgrani, przyciągają publikę, są oryginalni oraz mają spory arsenał drużynowych ruchów. W skrócie – mają wszystko, co powinien mieć dobry tag team, a nawet więcej. Ich przeniesienie na RAW zaskoczyło wielu fanów, jeśli nie wszystkich. Jeszcze większym zaskoczeniem jest fakt, iż już w debiucie zyskali szansę na tytuły RAW Tag Team i mają realne szanse je wygrać. I to jest właśnie powód, dlaczego znaleźli się w tym zestawieniu.

Ciężko nie zauważyć, że dywizje tag teamowe na obu brandach, zarówno RAW, jak i SmackDown są ubogie i mocno ucierpiały w tegorocznym shake-upie. Nie ma co się dziwić, ponieważ rozbite zostały aż trzy drużyny. Na RAW poza mistrzami istnieją jakieś trzy dobre drużyny, które mogą coś ugrać w tej dywizji, i jedną z tych drużyn są właśnie Raidersi. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że będą bookowani jako niepowstrzymani giganci, w przeciwieństwie do Authors of Pain, którzy rok temu zaraz po debiucie prawie w ogóle się nie pokazywali przez kilka miesięcy. Viking Raiders są w o wiele lepszej sytuacji i nie byłoby niespodzianką, gdybyśmy już za kilka tygodni widzieli ich z czerwonymi pasami przepasanymi wokół bioder.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Paweł Herman

Paweł Herman

Entuzjasta każdego rodzaju wrestlingu. Stały fan WWE, NJPW oraz Impact Wrestling. Zwolennik wrestlingu tagowego. Jego ulubionymi zawodnikami są Velveteen Dream, Seth Rollins, Fenix, Kota Ibushi i Tomohiro Ishii, a drużynami War Raiders, The New Day, LAX, Rascalz, Danny Burch & Oney Lorcan oraz Lucha Brothers.