Rok, dokładnie rok minął dzisiaj od pierwszego odcinka 205 Live – tygodniówki dla dywizji Cruiserweight, która dla większości fanów WWE od samego początku była skazana na porażkę. W odbiorze nie pomogły nawet takie gwiazdy jak Neville i Austin Aries. Ludzie olewają tę tygodniówkę, a dywizję Cruiserweight śledzą tylko dzięki Monday Night RAW, gdzie ci zawodnicy również występują.

Tak jednak z początku nie było, gdyż w momencie, gdy WWE oficjalnie zapowiedziało turniej Cruiserweight Classic, ludzie byli zadowoleni z powrotu tej dywizji. Co więc zmieniło zdanie ludzi o całej koncepcji 205 Live?

Jako cotygodniowy masochista czyt. stały widz 205 Live postanowiłem napisać ten artykuł, który jednocześnie jest podsumowaniem tego roku w dywizji Cruiserweight. W nim przeczytacie trochę, jak to wyglądało, jeśli chodzi o każdą gwiazdę, którą możemy obecnie oglądać po SmackDown Live, ale też na RAW. Również cofniecie się trochę w czasie i przypomnicie sobie, jak wyglądała geneza 205 Live, czyli oczywiście turniej Cruiserweight Classic. Jednak głównym tematem będzie ranking wszystkich zawodników z tej dywizji (wliczając też Austina Ariesa).

1 2 3 4

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany