W tym tygodniu wielkim zainteresowaniem całego świata wrestlingu cieszy się gala New Japan Pro Wrestling Wrestle Kingdom 12 i New Year Dash, które wyznaczają kierunek feudom na resztę roku. 

War Machine (Hanson i Raymond Rowe) zakończyli swoją przygodę z NJPW podczas New Year Dash. W rzeczywistości poinformowali o tym firmę na początku grudnia, a wkrótce mają podpisać kontrakt z WWE. Nie wiemy kiedy zadebiutują, ale plotki głoszą, że pojawią się w NXT w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Są oni byłymi mistrzami Tag Team IWGP, a także posiadali tytuły z tej dywizji w Ring of Honor.

Tymczasem non-compete Ricocheta z Luchą Underground wygaśnie w ciągu najbliższych kilku dni. Jego umowa z nimi przewidywała, że po ostatnim odcinku ostatniego sezonu był wolny, ale nie mógł pojawić się w telewizji na kolejną promocję przez kolejne 90 dni. Cóż, te 90 dni prawie się skończyło i jest spodziewany pojawić się niedługo w NXT.

Dave Meltzer, z Wrestling Observer, został zapytany o status War Machine i Richochet i potwierdził wszystko, co wcześniej ogłoszono.

O Autorze

Wrestling poznał w wieku 7 lat i do dziś się nim interesuje. Nie wychodzi poza bezpieczna strefę WWE. Jest drugim lektorem na kanale What is Wrestling. Jego ulubionymi zawodnikami są AJ Styles, Kevin Owens i Seth Rollins. Prywatnie interesuje się sportem i technologią.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany