Jesteśmy trochę ponad tydzień przed jednym z najbardziej wyczekiwanych weekendów w roku dla fanów wrestlingu. Oczywiście mowa o weekendzie Royal Rumble, podczas którego od poprzedniego roku jesteśmy też świadkami gali NXT Takeover. Jednak tym meritum jest wcześniej wspomniana gala PPV, która można by powiedzieć, że rozpoczyna kalendarz wrestlingowy. Czemu tak jest? Oczywiście jest to związane z emocjami podczas Royal Rumble Matchu. Debiuty z NXT, niespodziewane powroty legend oraz również zagadka, kto wygra sam pojedynek. 28 stycznia po raz pierwszy czeka nas kobiecy RR Match, co spotkało się z mocno mieszaną reakcją wśród fanów.

Zawsze mówi się o tym, kto powróci, kto zadebiutuje, jednak najważniejszym pytaniem jest to, kto wygra i dostanie Title Shoota na mistrzostwo WWE oraz SmackDown Women’s w przypadku zawodników SmackDown Live, a także Universal i RAW Women’s w przypadku gwiazd czerwonego brandu. Jest to temat do dzisiejszej dyskusji i w tym artykule podam cztery faworytki do wygrania Royal Rumble Matchu, a już pojutrze pojawi się taki sam wpis tyle, że w przypadku mężczyzn.

Zanim zaczniemy, chciałbym tylko wspomnieć, że jeszcze kilka tygodni temu z pewnością na tej liście znalazłaby się Paige, jednak w związku z ostatnimi doniesieniami, według których Brytyjka ma zakończyć swoją karierę.

1 2 3 4 5

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany