Dwa dni temu na stronie pojawił się artykuł o moich czterech faworytkach do wygrania Royal Rumble Matchu kobiet. Wtedy też napisałem, że w niedzielę się pojawi kolejny tego typu wpis, tym razem jednak o czterech faworytach wśród mężczyzn. Nadeszła niedziela, czyli pozostał nam zaledwie tydzień do wielkiej gali, jaką oczywiście jest Royal Rumble 2018.

Który z mężczyzn wygra Royal Rumble Match? Tak naprawdę to pytanie jest często zadawane co roku jeszcze na kilka miesięcy przed samą galą. Kursy bukmacherów zmieniają się z każdym tygodniem i tak też było w tegorocznym przypadku. Na tej liście byli wymieniani: Batista, John Cena, Roman Reigns, Braun Strowman, Shinsuke Nakamura, Finn Balor, Kevin Owens, Sami Zayn, a nawet Daniel Bryan. Spekulacji była cała masa, jednak ja wybrałem tę czwórkę, która moim zdaniem ma te największe szanse.

Zanim rozpocznę, chciałbym wspomnieć o tych, którzy jeszcze kilka tygodni temu wystąpiliby w tym zestawieniu. Są nimi: Kevin Owens, Sami Zayn oraz Braun Strowman. Każdy z nich musiał zostać wyrzucony z tej listy z wiadomych przyczyn.

1 2 3 4 5

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany