Dla nikogo tajemnicą nie jest, że WWE doprowadziło do pogorszenia się sytuacji RAW zabierając tygodniówce główny tytuł. Mowa oczywiście o Universal Championship, którego nie widzieliśmy od Raw po WrestleManii 33. Brock Lesnar podczas WrestleManii pokonał Goldberga, odbierając mu tytuł Universal i od tamtego momentu WWE stara się pokazać nam, że nawet bez niego da się prowadzić Monday Night Raw. Niestety prawda jest inna i brak obecności głównego tytułu tylko pogłębia problemy z oglądalnością czerwonej tygodniówki.

Wszystko miało się zmienić podczas nowego PPV dla RAW, czyli Grat Balls of Fire. W main evencie tego PPV Brock Lesnar miał bronić swojego mistrzostwa przeciwko prawdopodobniej najbardziej jasnemu punktowi RAW ostatnich miesięcy. Jest nim oczywiście Braun Strowman, który mocno podbudował swoją pozycję poprzez rywalizację z Romanem Reignsem. Niestety Braun nabawił się kontuzji, która wyklucza go z pojedynków na 4-8 tygodni. Jeśli jednak sprawdzi się ten najgorszy scenariusz, to WWE powinno szybko znaleźć zastępstwo za Brauna.

Obecnie na Monday Night Raw jest wiele gwiazd, które zasłużyły, a nawet powinny dostać upragniony pojedynek o tytuł Universal. Jednak jest ich ostatnio tyle, że ciężko jest zdecydować kto powinien w pierwszej kolejności zająć pozycję Strowmana.

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany