Artykuły

5 wymarzonych przeciwników dla Daniela Bryana po powrocie do ringu!

Były WWE Champion i bez wątpienia jeden z najlepszych zawodników federacji w ostatnich latach, Daniel Bryan, został niedawno dopuszczony do występów w kwadratowym pierścieniu. Bryan stoczył ostatni pojedynek w federacji Vince’a McMahona 16 kwietnia 2015 roku. Teraz będzie miał okazję powrócić do rywalizacji po niemal trzech latach. Na WrestleManii 34 zmierzy się on w Tag Team Matchu, podczas którego połączy siły z Shanem McMahonem, przeciwko Kevinowi Owensowi i Samiemu Zaynowi.

W ciągu tych niecałych trzech lat wiele się jednak zmieniło w WWE. Kilkunastu z wrestlerów nie było jeszcze w federacji, gdy Daniel po raz ostatni wchodził do ringu. Gdy Danielson na SmackDown walczył w ostatnim Tag Team Matchu przykładowo Jinder Mahal błąkał się po mało znaczących federacjach, ponieważ od kilku miesięcy nie był już częścią WWE. Nikt nie myślał nawet, że kiedyś ten człowiek będzie mistrzem WWE. AJ Styles za to występował wtedy m.in. w ROH i NJPW. Obecnie jest dwukrotnym mistrzem WWE. Nakamura? Anderson? Gallows? Galloway? Almas? Przykłady można mnożyć, jednak faktem jest, że trzy lata to szmat czasu w tym biznesie.

Poniższy artykuł skupia się na pięciu zawodnikach, których walka z Danielem Bryanem byłaby wielkim wydarzeniem. Kilku z nich było już w federacji, gdy Bryan walczył, jednak ich postacie rozwinęły się na tyle, że ponowna potyczka z American Dragonem byłaby czymś zupełnie różniącym się od poprzednich. Inni za to nie marzyli nawet o pojawieniu się w WWE, gdy Daniel toczył ostatnią walkę.

JEŻELI CHCECIE SPRAWDZIĆ Z KIM DANIEL BRYAN POWINIEN ZMIERZYĆ SIĘ NA SCENIE NIEZALEŻNEJ WEJDŹCIE W TEN LINK

KATEGORIE
ArtykułyWIW

Wrestling poznał w wieku ośmiu lat i do dziś jest z nim związany. Obecnie oczarowany brytyjską sceną wrestlingu. Jego ulubionymi zawodnikami są Katsuyori Shibata, Marty Scurll i Kevin Owens. Prywatnie uczeń technikum, wielki fan seriali.

KOMENTARZE

*

*