W kontekście Daniela Bryana bardzo często mówi się o jego powrocie do ringu poza WWE. Odkąd tylko ogłosił oficjalny koniec kariery w federacji Vince’a McMahona dostajemy informacje, że Daniel ma tylko czekać na koniec kontraktu, aby wyruszyć do ROH lub NJPW. Ten wpis ma na celu przedstawienie pięciu potencjalnych rywali dla Daniela Bryana, którzy nie byli gwiazdami sceny niezależnej, gdy Bryan królował w ROH jednak przez ostatnie miesiące lub lata wyrobili sobie na tyle gorące nazwisko, że zestawienie z American Dragonem może być prawdziwym Dream Matchem.

Nie tak dawno Brie Bella ćwiczyła w ringu z Danielem, który miał ją przygotować do powrotu po ciąży. Federacja zabroniła udostępniać nagrania z treningu, ponieważ Daniel przyjmuje tam Dropkick i w jakiś sposób kłóci się to z definitywnym końcem z powodu kontuzji. Jeżeli takie działania ze strony WWE nakręcą jeszcze bardziej Bryana na odejście, możemy być pewni, że przynajmniej jeden z wymienionych niżej wrestlerów, będzie czekał na pojawienie się byłego mistrza WWE w dowolnej federacji.

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Wrestling poznał w wieku ośmiu lat i do dziś jest z nim związany. Obecnie oczarowany brytyjską sceną wrestlingu. Jego ulubionymi zawodnikami są Katsuyori Shibata, Marty Scurll i Kevin Owens. Prywatnie uczeń technikum, wielki fan seriali.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany