Artykuły

5 zmian, które poprawiłyby kartę WrestleManii 34

Co roku, gdy tylko zbliża się WrestleMania, fani dyskutują na temat karty tej gali i tego, jak zostały poprowadzone storyline’y, które mają zostać rozwiązane właśnie na największej ze scen. Nie od dziś wiadomo, że wszystkim naraz się nie dogodzi. Jedni powiedzą, że karta „pokazu nieśmiertelnych” z numerkiem 34 jest bardzo dobra, inni za to będą udowadniać wszystkim, że kiedyś to było lepiej. Nostalgia jest oczywiście dość ważnym czynnikiem przy takich sporach. Nie ważne jednak, po której stronie barykady jesteście, na pewno w jakiś sposób, według Was potrafilibyście poprawić kartę WrestleManii.

Po przejrzeniu wszystkich walk, które są w karcie, pozwoliłem sobie na dopuszczenie się kilku zmian, które subiektywnie oczywiście, poprawiłyby ogólną jakość i stopień wyczekiwania na niedzielne show. Styles vs. Nakamura? Lesnar vs. Reigns? Asuka vs. Charlotte? Które walki były bezpieczne i pozostawiłem je w niezmienionej formie?

Zapraszam do zapoznania się z tymi pięcioma pomysłami!

KATEGORIE
ArtykułyWIW

Wrestling poznał w wieku ośmiu lat i do dziś jest z nim związany. Obecnie oczarowany brytyjską sceną wrestlingu. Jego ulubionymi zawodnikami są Katsuyori Shibata, Marty Scurll i Kevin Owens. Prywatnie uczeń technikum, wielki fan seriali.

KOMENTARZE

*

*