WWE oficjalnie potwierdziło za pośrednictwem swojej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, że już w kwietniu tego roku ujrzymy największy w historii Royal Rumble Match. W pojedynku weźmie udział aż 50-ciu zawodników, co zdecydowanie bije rekord w liczbie uczestników tego matchu, który należał do Royal Rumble 2011, wtedy w walce wzięło udział czterdziestu wrestlerów.

Wszystko to będzie miało miejsce 27 kwietnia, w Arabii Saudyjskiej podczas touru federacji po tym kraju. Ogłoszenie to jest efektem podpisania niedawno, aż dziesięcioletniej umowy, na mocy której WWE będzie odwiedzało Arabię Saudyjską z takim tourem co roku. 

Obecnie potwierdzono kilka nazwisk, które wezmą udział w tym historycznym wydarzeniu, są to: John Cena, Triple H, Roman Reigns, Randy Orton, AJ Styles, Braun Strowman, New Day, Bray Wyatt oraz Shinsuke Nakamura. 

Nie ma jeszcze żadnej informacji dotyczącej ewentualnej nagrody dla zwycięzcy, jeżeli takowa w ogóle będzie, oraz nie znamy odpowiedzi na pytanie, czy cały event będzie transmitowany na WWE Network.

O Autorze

Wrestling poznał w wieku ośmiu lat i do dziś jest z nim związany. Obecnie oczarowany brytyjską sceną wrestlingu. Jego ulubionymi zawodnikami są Katsuyori Shibata, Marty Scurll i Kevin Owens. Prywatnie uczeń technikum, wielki fan seriali.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany