Na ostatnim SmackDown Live zobaczyliśmy pojedynek AJ Stylesa z Kevinem Owensem. Obecny mistrz WWE przegrał to starcie przez interwencję innego Kanadyjczyka Samiego Zayna. Oznacza to, że najpewniej na Royal Rumble odbędzie się walka rewanżowa pomiędzy tą dwójką. Jako że federacja lubi iść tokiem rozumowania, że jeśli mistrz zostanie przypięty lub zmuszony do poddania, to czeka go w najbliższym czasie obrona tytułu, to jest to bardzo prawdopodobne.

Co ciekawe dzisiaj zostało ogłoszone, że na noworocznym odcinku SmackDown Live odbędzie się walka, w której Styles po raz kolejny zmierzy się z Kanadyjskim wrestlerem. Tym razem będzie to Sami Zayn. Oznacza to, że federacja być może planuje zrobić nawet Triple Threat Match, gdzie AJ miałby bronić tytuł mistrzowski przeciwko najlepszym przyjaciołom z SmackDown Live.

Jeśli WWE naprawdę ma to w planach, to możemy jednocześnie wykluczyć plotki o Fatal 5-Way’u na Fast Lane, o którym się mówi w ostatnich dniach.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany