NewsWWE

AJ Styles podpisał swój ostatni kontrakt z WWE!

Pod koniec poprzedniego i na początku tego roku świat obiegła informacja, że WWE i AJ Styles nie mogą dojść do porozumienia w sprawie podpisania nowego kontraktu. WWE chciało, aby Styles występował tak często, jak miało to miejsce dotychczas, a sam zawodnik chciał spędzać więcej czasu z rodziną. Sytuacja zrobiła się ciekawsza, kiedy zostało oficjalnie zapowiedziane All Elite Wrestling i Styles podobno dostał niesamowitą ofertę od tej federacji. Wtedy to WWE zostało zmuszone do ustępstwa i kompromisów, aby zatrzymać Stylesa.

Ostatecznie sam były mistrz WWE ogłosił na Twitterze, że pozostaje w federacji. Co ciekawe ogłosił to w poście, gdzie również dodał informacje o powiększeniu się jego rodziny. Chodziło oczywiście o nowego szczeniaka. Od tej pory nie wiadomo dokładnie jakie warunki zostały zawarte w nowym kontrakcie, jednak patrząc na to, jak wyglądają występy Stylesa teraz i rok temu to można łatwo stwierdzić, że WWE się poddało i dało mu to, czego chciał.

Nowych informacji jednak dostarczył sam AJ Styles. Podczas ostatniego wywiadu dla NewsWeeka Styles powiedział:

ORYGINAŁ

“I can tell you that this contract that I’ve signed is my last. This is the perfect place for me to be. It’s family-oriented, I have no problem taking my family to the shows. It’s a PG product, which I enjoy. I’m in the best place I can be for my career.”

 

TŁUMACZENIE

„Mogę Wam powiedzieć, że podpisany przeze mnie kontrakt jest moim ostatnim. Jest to idealne miejsce obecnie dla mnie. [Produkt] jest skierowany do całych rodzin, nie mam problemów z zabraniem swojej rodziny na galę. To produkt PG, co mi się podoba. Jestem w najlepszym możliwym miejscu biorąc pod uwagę moją karierę.”

Tak więc wygląda na to, że będziemy świadkami zwieńczenia kariery AJ Stylesa. Oczywiście są to tylko słowa do wywiadu, jednak ostatnie twarde negocjacje z WWE mogą świadczyć o tym, że Styles chce postawić już na swoją karierę. Uznawany jest on za jednego z najlepszych wrestlerów na całym świecie, więc więcej niż osiągnął chyba się już nie da.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments