Kilka godzin temu informowaliśmy o tym, że The Brian Kendrick podczas swojego starcia z Hideo Itamim na RAW doznał wstrząśnienia mózgu. WWE wydało oficjalne oświadczenie w tej sprawie i jak się okazało, nie było to tylko wstrząśnienie. Mianowicie były mistrz Cruiserweight złamał nos oraz kość oczodołową.

Podczas walki pomiędzy The Brian Kendrickiem a Hideo Itamim, Itami wykonał GTS i w trakcie tej akcji Kendrick uderzył lewym okiem. Chris Amann powiedział dla wwe.com: „Przewidywane było przemieszczenie, więc Brian został przetransportowany do lokalnego szpitala w Chicago, gdzie po topografii komputerowej potwierdzono złamanie kości oczodołowej oraz minimalne przemieszczenie kości nosowej.

Na całe szczęście nie wydaje się na razie, by operacja była konieczna. Jednak nadal nie wiemy, jak długo ma potrwać przerwa Briana Kendricka.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany