NewsRAWWWE

Alexa Bliss wycofana z Money in the Bank Ladder Matchu!

Alexa Bliss w ciągu ostatnich kilku miesięcy miała poważne problemy zdrowotne, które powodowały, że od listopada 2018 roku walczyła zaledwie 20 razy, licząc oczywiście Live Eventy. Przez jakiś czas mówiło się nawet o konieczności zakończenia przez nią kariery. Mogło to być uargumentowane faktem, że była ona przygotowywana do bycia menedżerką lub też do prowadzenia tylko segmentów. Mimo wszystko jej ostatnie regularne występy spowodowały, że fani zaczęli być spokojni o jej zdrowie i karierę.

Podczas ostatniego Monday Night RAW odbył się Fatal 4-Way Match pomiędzy Nikki Cross, Natalyą, Naomi i Daną Brooke, jednak początkowo miała w nim wystąpić właśnie Alexa Bliss. Ostatecznie już w trakcie gali zastąpiła ją Szkotka, która nawet wygrała ten pojedynek. Zostało nam powiedziane, że była mistrzyni kobiet nie może walczyć przez brak odpowiedniego stroju, który się zawieruszył podczas podróży do Londynu.

Teraz już jednak wiemy, że najpewniej było to spowodowane kolejną kontuzją lub też jej nawrotem. WWE ogłosiło właśnie, że Alexa nie jest w stanie wystąpić podczas Money in the Bank z powodu kontuzji i w najbliższym czasie poznamy jej zastępstwo. Kto wie, czy zwycięstwo Nikki Cross na RAW nie było podbudową pod ewentualne zastąpienie Bliss w Ladder Matchu.

AKTUALIZACJA: Oficjalnie Nikki Cross zastąpi Alexę Bliss w Money in the Bank Ladder Matchu.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments