To po prostu zakończyło się po 29 minutach i 39 sekundach. Tylko tyle trzeba było, aby sprzedało się ponad 10 tysięcy biletów na ALL IN. Young Bucks i Cody mają z czego być zadowoleni, ponieważ nawet sam Chris Jericho pochwalił ich za pomocą Twittera. Jeśli rzeczywiście na All In pojawi się ponad 10 tysięcy osób, to będzie to pierwsze show w Ameryce, które przekroczy tę liczbę bez pomocy WWE. Ostatnią taką federacją było WCW, ale to już tylko przeszłość.

Nie ma co się dziwić tak wielkiemu sukcesowi całego show. Osoby, które są zapowiedziane na galę, robią ogromne wrażenie i nie mówimy tutaj tylko o wrestlerach, ale i o celebrytach. Na show zostały zapowiedziane prawie wszystkie osoby z Bullet Club, Kenny Omega, Kota Ibushi czy nawet IWGP Heavyweight Champion Kazuchika Okada. Lista z dnia na dzień rośnie, ponieważ kilka godzin przed sprzedażą biletów, podczas konferencji prasowej został zapowiedziany były mistrz WWE Rey Mysterio. Prócz tego, Cody zawalczy o NWA World Championship.

Do samej gali jest jeszcze sporo czasu i na 100% zaczniemy poznawać resztę pojedynków już wkrótce. Jeśli cały event wypali tak, jak jest zapowiadany, to możemy być świadkami pewnej rewolucji w świecie profesjonalnego wrestlingu. Miejmy nadzieję, że na zapowiedziach się nie zakończy!

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany