Ręka do góry, kto stawiał na zainkasowanie przez Barona Corbina walizki Money In The Bank na Summerslam! Jednak do SummerSlam jeszcze kilka dni, a Mr. Money In The Bank zainkasował walizkę po walce John Cena kontra Jinder Mahal w Main Evencie SmackDown Live!

John Cena pokonał Jindera Mahala po tym, jak Baron Corbin zainterweniował w pojedynku atakując Cenę, a później dokładając uderzenie walizką. Nic nie zapowiadało inkasacji, ponieważ Corbin zmierzał w stronę zaplecza. Jednak szybko się namyślił i podał walizkę sędziemu, co oznaczało, że właśnie teraz chce walki o tytuł mistrzowski. Niestety jednak dla niego, ta walka się rozpoczęła i rozkojarzył go sam Cena. Mahal wykonał Roll-Up i zgarnął przypięcie.

Baron Corbin jest trzecią osobą, która niepomyślnie zainkasowała kontrakt z Money In The Bank. Pierwszym był John Cena i drugim Damien Sandow. Co ciekawe, we wszystkie trzy nieudane próby przyczynił się John Cena.

Według wielu źródeł decyzją na nieudane wykorzystanie walizki był fakt, że zarząd stracił wiarę w Corbina w ciągu ostatnich kilku tygodni. Nie zmienia to nadal faktu, że już za kilka dni Baron Corbin zawalczy z Johnem Ceną na SummerSlam!

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany