RAW

Becky Lynch wybrała mistrzynię do walki na WrestleManii 35!

Jesteśmy świeżo po Royal Rumble, a WWE wcale nie zwalnia na drodze do WrestleManii. Pierwsza tygodniówka po wspomnianym PPV przyniosła nam wiele informacji na temat tego, jak będzie wyglądał ogólny obrazek WrestleManii 35. Obaj zwycięzcy Royal Rumble Matchy zdecydowali i zapowiada się niesamowite widowisko.

Skupmy się jednak na osobie, która obecnie w federacji Vinca McMahona robi niesamowitą robotę. Mówimy tutaj o zwyciężczyni 2019 Women`s Royal Rumble Matchu Becky Lynch. Nie musieliśmy długo czekać na informacje o tym, z kim zawalczy Irlandka podczas największej ze scen. Spekulacje były ogromne i wygląda na to, że właśnie się sprawdziły.

Podczas Monday Night Raw byliśmy świadkami Open Challenge w wykonaniu obecnej mistrzyni kobiet RAW Rondy Rousey. Na wyzwanie odpowiedziała najlepsza przyjaciółka Sashy Banks, która 24 godziny wcześniej straciła swoją szansę na zdobycie Raw Women`s Championship. Bayley i Ronda Rousey dały kilkunastominutowy pojedynek, który głównie skupiał się na osłabionej Rondzie po jej wcześniej wspomnianej batalii z Sashą Banks. Warto dodać, że przed walką Ronda wygłosiła promo, jednak nie wyszło to najlepiej, ponieważ została niesamowicie wybuczana przez publiczność.

Najlepsze jednak wydarzyło się po pojedynku, ponieważ tam rozbrzmiał theme song Becky i The Man wszedł na ring Monday Night Raw. Po chwilowej wymianie zdań o tym, kto jest lepszy i dlaczego Becky oznajmiła, że nie musi podejmować decyzji jak Seth Rollins, ponieważ ona podjęła ją już bardzo dawno. Po chwili Becky Lynch kontra Ronda Rousey o Raw Women`s Championship zostało oficjalnie zapowiedziane na WrestleManię 35! Jest to definitywnie to, co chce publiczność.

Poprzednie spotkanie tych Pań miało miejsce na ostatnim RAW przed galą Survivor Series. Tak Becky Lynch miała zmierzyć się z Rondą Rousey w walce Champion kontra Champion. Niestety podczas ataku kobiet SmackDown Live na kobiety RAW Becky odniosła kontuzje z rąk Nia Jax, który wykluczyła możliwość występów Irlandki na kilka tygodni. Już wtedy było jasne, że WWE skusi się na ponowne podejście do tego pojedynku, ponieważ biorąc pod uwagę podbudowę do walk, to właśnie Ronda kontra Becky była najbardziej wyczekiwanym starciem Survivor Series.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments