NewsRAW

Becky Lynch wycofana z walki na WrestleManii przez Vinca McMahona!

Podczas ostatniego Monday Night Raw Becky Lynch została postawiona w bardzo trudnej sytuacji. Tygodniówkę otworzył segment, gdzie Stephanie McMahon i Triple H zażądali przeprosin od Becky Lynch za to, co zrobiła tydzień temu. Warto przypomnieć, że tydzień temu na Raw uderzyła pięścią Stephanie, a na SmackDown spoliczkowała Triple H’a. Tak więc Becky musiała zdecydować albo przeprosiny, albo żegna się ona z walką na WrestleManii 35 przeciwko Rondzie Rousey.

Pod koniec Show cała trójka ponownie spotkała się w ringu, gdzie Becky przeciwko woli fanów przeprosiła Stephanie i Triple H’a. Następnie wygłosiła krótkie promo dotyczące tego, że jej droga na największą ze scen jest czysta i nikt nie stanie jej już na drodze. Po chwili jednak rozbrzmiała muzyka Raw Women‚s Champion Rondy Rousey. Jednak ta nie zdążyła wejść do ringu, jak na rampie pojawił się sam właściciel federacji Vince McMahon.

Vince zaczął od tego, że Stephanie miała rację. Ta walka mogłaby być jedną z największych walk w historii WrestleManii. Jednak niestety według niego taka osoba jak Becky nie może się tam znaleźć. Jej zachowanie i stawianie siebie ponad WWE nie spodobało się prezesowi, który powiedział, że Becky nie wystąpi na WrestleManii. Dodał, że jej przeprosiny może i wystarczą Stephanie i Triple H’owi, jednak jemu nie. Po chwili powiedział, że zna osobę, która wie jak się zachować i wie jak robić wszystko według zasad. Tą osobą okazała się Charlotte Flair! Tak więc na dany moment oficjalna walka na WrestleManii o Raw Women‚s Championship to Ronda Rousey kontra Charlotte Flair.

To potwierdza informacje, które mówiły o potencjalnym Triple Threat matchu na WrestleManii właśnie pomiędzy Rondą Rousey, Charlotte Flair i Becky Lynch. Na dany moment wszystko się sprawdza, więc zobaczymy jak WWE poprowadzi całą tą historię, ponieważ ta walka spokojnie może znaleźć się w Main Evencie WrestleManii 35.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments