NewsRAW

Becky Lynch wystąpi na Monday Night Raw!

Nie da się zaprzeczyć, że jedną z najbardziej MUST-SEE rzeczy w WWE jest właśnie Becky Lynch. The Man od kilku miesięcy jest w centrum uwagi i wygląda na to, że WWE nie zwalnia i stawia wszystko, co ma właśnie na Irlandkę. Rozpoczęliśmy drogę do WrestleManii 35 i można śmiało powiedzieć już teraz, że główną atrakcją samej drogi, jak i samej największej ze scen będzie właśnie Becky Lynch.

Podczas Royal Rumble PPV Becky wygrała kobiecy Royal Rumble Match. Można się było tego spodziewać, patrząc na to, jak WWE chce zbudować 35 edycję WrestleManii. Wyeliminowała ona Charlotte Flair, czyli drugą faworytkę, zdobywając sobie prawo do walki o wybrany tytuł kobiet na WrestleManii. Nie musieliśmy długo na decyzję czekać, ponieważ podczas pierwszego Raw po Royal Rumble Becky przerwała segment pomiędzy Bayley a Rondą i ogłosiła, że to właśnie Raw Women‚s Championship będzie na jej celowniku 7 kwietnia. Jest to na pewno coś, na co wiele osób czekało. Podobny pojedynek mieliśmy zobaczyć podczas Survivor Series 2018, gdzie Becky jako mistrzyni kobiet SmackDown miała zmierzyć się z Rondą, czyli mistrzynią kobiet Raw. Do walki nie doszło z powodu kontuzji, którą Irlandka doznała podczas ostatniego Raw przed galą PPV.

Pojawienie się Becky tydzień temu na Raw było niespodziewane, ponieważ samo WWE zapowiedziało, że poznamy jej wybór dopiero podczas SmackDown Live. Jednak zawsze to jakiś plus, że federacja potrafi zbudować jeszcze jakiś niespodziewany moment. Jednak wygląda na to, że nie był to ostatni taki moment. Kilka godzin temu WWE ogłosiło, że Becky pojawi się na Raw z powodu osobistego zaproszenia Stephanie McMahon. Tak więc wygląda na to, że WWE już teraz rozpoczyna podbudowę do prawdopodobnie najbardziej wyczekiwanej walki tegorocznej WrestleManii. Tylko pytanie brzmi, czy nie jest to za wcześnie? Do The Showcase of the Immortals pozostały jeszcze dwie inne gale PPVElimination Chamber i Fastlane. Tak więc podbudowa tej walki już teraz może do jej przebiegu po prostu znudzić widzów.

Co do samego Raw, to prawdopodobnie dostaniemy segment z udziałem trzech pań, czyli Stephanie McMahon, Becky Lynch i Raw Women‚s Champion Rondą Rousey. Miejmy tylko nadzieję, że nie przerodzi się to w oklepany przez WWE system, gdzie Ronda i Becky będą musiały walczyć jako drużyna w walce Tag Teamowej, przeciwko powiedzmy Riott Squad. Przez ostatni czas federacja często robiła takie rzeczy w nawet w programie Becky z Charlotte, czy Sashy z Charlotte. Inaczej tak jak wspomnieliśmy wcześniej, może się to przerodzić do oklepanego storylinu i do WrestleManii hype na samą walkę spadnie.

Na dany moment nie wiadomo, czy Becky będzie występowała i na Raw i na SmackDown. Wygląda na to, że będą to jednorazowe występy, ponieważ federacja planuje na Elimination Chamber i Fastlane dla obu pań inne programy. Dodatkowo pojawienie się Becky na obu tygodniówkach bardzo szybko znudzi fanów, więc to jest chyba jedyny raz w WWE, gdzie mniej oznacza o wiele lepiej.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments