RAWSMACKDOWN LIVE

Big E kontuzjowany!

Jesteśmy niecały tydzień po Wrestlemanii 35, a już dostajemy newsy o kontuzjach kolejnych zawodników. Wcześniej informowaliśmy Was o urazach AJ Stylesa, Drew McIntyre’a, ale także mówi się o kontuzji Rondy Rousey, która wyeliminuje ją na długi czas.

Teraz wydaje się, że najgorsze co może się wydarzyć, to kontuzja któregoś z członków The New Day, na czym straci cała grupa, a w szczególności Kofi Kingston. Niestety mówi się, że właśnie do tego doszło, gdyż podczas ostatniego SmackDown Live urazu doznał sam Big E. Mianowicie w trakcie Six-Man Tag Team Matchu, który był Main Eventem ostatniej tygodniówki, Cesaro wykonywał Crossbody z trzeciej liny na byłym mistrzu NXT. Najprawdopodobniej właśnie wtedy Big E doznał urazu łąkotki.

Plotki zostały dzisiaj potwierdzone przez WWE, które za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformowało, że Big E nie jest w stanie walczyć. Nie wiadomo jednak, jak długo będzie trwała jego przerwa i nie wiadomo też, czy uniemożliwi mu to występy na tygodniówkach u boku swoich kolegów ze stajni.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments