Sporo piszemy ostatnio o kontuzjach! Dziś poinformowaliśmy, że Sheamus zmaga się z bardzo dolegliwą kontuzją karku, a teraz docierają do nas informacje o możliwej kontuzji Bobbiego Fisha.

Wszystko wydarzyło się podczas wczorajszego Live Eventu NXT w Daytona Beach. Podczas walki tag teamowej gdzie zmierzyli się Bobby Fish & Kyle O’reilly przeciwko Authors of Pain, doszło do sytuacji, gdzie Bobby Fish znalazł się w środku ringu i nie wiedział do końca, co się dzieje. Osoby z publiczności opisywały to, jakoby Fish został bardzo mocno oszołomiony i nie do końca wiedział co dzieje się dookoła niego.

Po zwycięstwie Bobbiego i O’Reilly’ego ponad Authors of Pain przy ringu pojawił się sztab lekarski, który odeskortował Bobbiego na zaplecze. Tam udzielono mu natychmiastowo pierwszej pomocy. Na dany moment nie wiemy, w jakim stanie znajduje się Fish. Świadkowie twierdzą, że miał bardzo obfity krwotok gdzieś na głowie.

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany