Wokół Greatest Royal Rumble dzieje się coraz więcej. Nie wystarczy już to, że na galę są zapowiadane osoby, które dawno nie pojawiały się w WWE TV, to jeszcze same pojedynki są na miarę WrestleManii. Oczywiście największą atrakcją gali będzie 50-osobowy Royal Rumble Match, którego zwycięzca otrzyma pamiątkowe trofeum, jednakowoż na pojedynek Brocka Lesnara z Romanem Reignsem w stalowej klatce o Universal Championship nie czeka wcale mniej osób. Jednak teraz skupimy się na innym pojedynku.

Na Greatest Royal Rumble są zapowiadane pojedynki o wszystkie mistrzostwa z wyjątkiem tytułów kobiet. Intercontinental Championship będzie bronione przez Setha Rollinsa w Fatal 4-Way Ladder Matchu przeciwko Samoa Joe, The Miz i Finn Balor. Jednak czy aby na pewno? W głównej telewizji Arabii Saudyjskiej pojedynek ten jest zapowiadany jako Fatal 5-Way! Do całej wcześniej wymienionej czwórki dołączyć ma powracający do federacji Bobby Lashley.

Na dany moment, samo WWE nie potwierdza owych informacji, jednak plotki na temat jego potencjalnego dołączenia do pojedynku pojawiały się często w ostatnim tygodniu. Wiemy, że Lashley będzie tylko i wyłącznie wzmocnieniem owego pojedynku, ponieważ jego umiejętności stoją na bardzo wysokim poziomie. Czy ma on szanse na zwycięstwo? Bez oficjalnej zapowiedzi jego uczestnictwa ciężko jest cokolwiek mówić na ten temat. Możliwe, że WWE czeka z ową informacją do najbliższego odcinka Monday Night Raw. Tak czy siak, wszystkiego dowiemy się już wkrótce!

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany