Do dosyć nietypowego zdarzenia doszło w main evencie RAW. W trakcie trwania czerwonej tygodniówki Kurt Angle ogłosił, że dojdzie do tag team battle royal, a zwycięzcy pojedynku dostaną title shoota na tytuły RAW tag team na Wrestlemanii.

Tuż przed rozpoczęciem battle royal rozbrzmiał theme song Brauna Strowmana. Zawodnik już wcześniej pokazywał zirytowanie brakiem miejsca na tegorocznej Wrestlemanii, więc postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. The monster among men wygrał całe starcie i tym samym zyskał walkę na Wrestlemanii. Nie tę chwilę nie wiadomo, jak WWE to rozegra. Równie dobrze Braun może wystąpić w handicap matchu przeciwko The Bar czy też znaleźć tag team partnera, którym prawdopodobnie byłby Elias.

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany