NewsRAW

Brock Lesnar wykorzysta walizkę Money in the Bank na najbliższym RAW!

Zakończenie gali Money in the Bank 2019 spowodowało ogromną burzę w internecie. Z jednej strony nikt się nie spodziewał Brocka Lesnara na show, jednak z drugiej mało kto chce go jeszcze widzieć z mistrzostwem Universal lub WWE. Do tego Bestia pojawiała się podczas dwóch ostatnich Monday Night RAW, co jest rzadkie w jego przypadku, a był już zapowiedziany na najbliższej, ostatniej czerwonej tygodniówce przed Super ShowDown. Największą zagadką teraz jest to, jak długo będzie się pojawiał wraz z walizką Money in the Bank. Już na dwóch poprzednich RAW był nam teasowany Cash-In przez Brocka. Jednak za każdym razem było to tylko zastraszeniem w stronę mistrzów świata, którzy desperacko sami już chcieli, by Bestia wykorzystała na jednym z nich walizkę.

Po najnowszym odcinku RAW głos w tej sprawie zabrała Stephanie McMahon, która zapewniła fanów, że jej rodzina zajmie się gierkami Lesnara. Na odpowiedź Paula Heymana nie musieliśmy długo czekać. Ten nagrał film, w którym zapowiedział, że na następnej poniedziałkowej gali wykorzysta walizkę Money in the Bank na Sethie Rollinsie. Jest to o tyle dziwne, że dzieli nas tylko tydzień od kolejnej większej gali od WWE, czyli Super ShowDown, które będzie miało miejsce w Arabii Saudyjskiej tak, jak Crown Jewel i Greatest Royal Rumble. Tam Kingslayer ma już zapowiedzianą walkę o mistrzostwo Universal z Baronem Corbinem.

Czy to tylko kolejna zagrywka, by podwyższyć bardzo niskie ratingi czerwonej tygodniówki i czy po raz kolejny Brock i Paul wywiną się od walki o mistrzostwo Universal? Wielu fanów z pewnością przyciągną tymi zapowiedziami, gdyż potwierdzony też jest powrót The Undertakera. A może naprawdę dojdzie do oficjalnego pojedynku pomiędzy Lesnarem a Rollinsem o mistrzostwo Universal?

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments